100 TL'ye Alınabilecek En İyi Akıllı Saat

100 TL'ye Alınabilecek En İyi Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 2 estetik ve şık görünümü ile berabe güzel özelliği olan saati gelin inceleyelim.
100 TL'ye Alınabilecek En İyi Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 2 alınır mı ?

Fiyatı makul biçimde ama unutmamak gerekirse Xiaomi Mİ Band 3'de daha fazla özellik mevcut.

Ürünün teknik özellikleri

Xiaomi mi band 2 büyüklük olarak 0.42 in. bir ekrana sahip ayrıca IP6X, IPX7 sertifikaları mevcut bu sertifikalar toza dayanıklılık ve suya dayanıklılıktır. Bunun dışında bağlantı olarak bluetooth 4.0 özelliğine sahip telefonda 70mAh batarya mevcut ve micro-usb ile şarj edilebilir az kullanımda 480 saat pil ömrü mevcut Android 4.4 ve İOS 7.0 ve üstü kullanmakta.

Alarmlar Gelen , Arama Bildirim, Gelen SMS Bildirimi, Idle Alert (Haraketsizlik Uyarısı), Kalori Takibi, Saat Gösterimi, Telefonun ekran Kilidini Açma, Uygulama Bildirimlerini Görüntüleme, Uyku Mönitörü vardır adım sayat özelliği de mevcut.

Cihazın gövde malzemesi aliminyum ve polikarbonat ve mavi, pembe, siyah, turkuaz, turuncu, yeşil renkleri mevcut. Kordon malzemesi Hipoalerjenik Silicon ayrıca kordonu değiştirilebiliyor.

Fiyatına göre alınabilecek en iyi saatlerden biri olan Xiaomi Mi Band 2 yerine 60 TL daha ekleyip Xiaomi Mi Band 3 alabilirsiniz.  Belirtmek gerekirse Xiaomi Mi Band 3'te daha büyük bir ekran ve daha büyük bir batarya kapasitesi bizi karşılıyor ve iki katı daha fazla özellik mevcut örnek verecek olursak gelen mesajın ekran da yansıma gibi.

Yazar

Ahmet KURT

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!